niedziela, 28 grudnia 2014

Niedzielne spojrzenie na rynek

Minęły święta i przed nami poniedziałek kiedy (w końcu :) ) rynek się otworzy. Poniżej przedstawiam kilka par, które według mnie wyglądają ciekawie.
AUD/CAD

Spoglądając na wykres tygodniowy widzimy, że cena doszła do dołka, który utworzył się dokładnie rok temu 29.12 2014 i zareagowała na niego oraz na poziom 0.94000.Jednak gdy zejdziemy na niższe interwały można doszukać się okazji na sell. Jeżeli rynek będzie chciał pójść do góry to prawdopodobnie cena chwilę pokręci się w tej okolicy aby mógł nastąpić przepływ kapitału. Ja będę szukał okazji na sell.


CHF/JPY

Obecnie para ta znajduje się w korekcie co dobrze widać na wykresie dziennym.


Po zejściu na niższe interwały możemy zauważyć,  że byki nie dają za wygraną. jeśli faktycznie kupujący przejmą inicjatywę to może stworzyć dobrą okazję do przyłączenia się do nich.GBP/USD

Kolejną parą jest popularny kabel. Obecnie cena dotarła do oporu po czym zatrzymała się na nim. Dodatkowo mamy tutaj 38.2 zniesienia fibo oraz poziom 1.55500. Zważywszy na to, że od połowy lipca mamy trend spadkowy będę szukał tutaj okazji na sell.Wszystko co powyżej napisałem to wszystko moje przypuszczenia w oparciu o analizę techniczną. Zobaczymy jak po tak długiej przerwie rynek się otworzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz